duda wędliny wołowe

Duda wędliny wołowe – wędliny tak dobre, że muuuusisz ich spróbować!

Wyjątkowe, kruche i aromatyczne – nasze wołowe z dodatkiem mięsa drobiowego to ekstraklasa wędlin. Uwaga – ich smak uzależnia!

Oryginalna receptura

Nasze wędliny wołowe zaskoczą każdego smakosza! Ich tajemnica tkwi w unikalnej recepturze, którą dopieściliśmy w każdym szczególe. Aby podkreślić ich wyjątkowy smak, do najwyższej jakości mięsa wołowego dodaliśmy apetyczny drób. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów: stawiamy tylko na naturalne składniki – nie dodajemy żadnych ulepszaczy!

Zdrowe mięso

Stawiamy na mięso wołowe, ponieważ cenimy jego wartości odżywcze. Wołowina posiada zasoby niezwykle wartościowego białka, które odżywia nasz organizm. Jest źródłem minerałów, mikroelementów i witamin z grupy B. To dzięki tym zaletom mięso wołowe polecane jest nie tylko przez mistrzów kuchni, lecz także przez specjalistów od zdrowej i zbalansowanej diety.

Na każdą okazję

Wędliny wołowe Duda sprawdzą się w każdej sytuacji! Doskonale nadają się do porannych kanapek, drobnej przekąski, bądź też do wykwintnych pater podawanych w czasie przyjęć. Ich walory sprawiają, że świetnie uzupełniają bukiet smakowy wielu potraw. Doskonale sprawdzą się także w połączeniu z czerwonym winem.